U-EXPRESS

MCRM ekranlarının mobil platformlarda kullanım zorluğu oluşturması ve bazı önemli mobil fonksiyonların eksikliği gibi majör ihtiyaçlardan dolayı ortaya çıkmış bir çözümdür. Özellikle saha elemanlarının ihtiyaçlarını sağlayabilecek, kullanımı şık, sade, kolay ve tüm bunlara ilave CRM ara yüzüyle mükemmel bir uyum içerisinde tüm platformlarda çalışmasi en temel amacıdır. CRM’e ek: lokasyon bildirimi yapmak, görüntü paylaşımında bulunmak, kolay-hızlı fırsat ve teklif açabilmek gibi ek özellikler sunar.

Parantez CRM

CRM, Veri Analizi, İşbirliği Uygulamaları ve Bilgi Güvenliği alanları olarak geliştirmeye devam etmektedir. Bu yolculuğun bir parçası olarak, müşterilerimizin sunduğumuz çözümlerde istikrarlı, güvenilir ve özgün ürünler yararlanmasını sağlamak için Microsoft, IBM, Oracle, Salesforce, Magento, ServiceNow gibi ve daha fazla teknoloji lideriyle çalışıyoruz. parantezcrm.com

U-CONSTRUCT

Eğitim sektörüne özel geliştirilmiş bir çözümdür. Birçok vakıf üniversitesinin mevcutta kullandığı bu çözüm, öğrenciler ile ilgili tüm işlemleri kolaylıkla yapabilmenizi ve takip edebilmenizi sağlar.

U-EDUCATİON

Eğitim sektörüne özel geliştirilmiş bir çözümdür. Birçok vakıf üniversitesinin mevcutta kullandığı bu çözüm, öğrenciler ile ilgili tüm işlemleri kolaylıkla yapabilmenizi ve takip edebilmenizi sağlar.

U-RETAİL

Perakende sektörüne özel geliştirilmiş bir çözümdür. Perakende sektöründeki uzman deneyimlerimizle müşterilerinize yönelik tüm aksiyonları CRM üzerinden kolaylıkla almanızı sağlar. Perakende sektöründeki referanslarımızı kontrol ederek bu sektördeki çalışmalarımızı görebilirsiniz.

Müşteri Yönetimi

Müşteri ve İlgili Kişi verilerinizi tek bir sistem üzerinden yönetin. 360° görünüm ile müşterilerinizin tüm verilerine tek ekran üzerinden erişin.

Lead Yönetimi

Potansiyel müşterilerinizin, müşteri olma yolunda ki aksiyonlarını yönetin. Eforlarınız ile birlitke müşteri kazanım oranlarınızı raporlayın.

Belge Yönetimi

Microsoft Dynamics CRM - Sharepoint entegrasyonu ile tüm satış, sözleşme belgelerinizi müşterilerizle ilişkilendirerek tek bir yapı üzerinden erişilmesini sağlayın.

Aktivite Yönetimi

Müşterilerle telefon, mail, toplantı, email, sms gibi aktivitelerinizi tek sistem üzerinden yöneterek, kurumsal hafızanızı oluşturun.

Pazarlama Yönetimi

Müşterilerinize yönelik Pazarlama çalışmalarınızı planlayın. Hedef kitlelerinizi basit arayüz üzerinden, istediğiniz kriterlerde statik veya dinamik olarak oluşturun.

Kampanya Yönetimi

Müşterilerinize e-mail, sms, mms, twitter, facebook, call center gibi kanallarınız üzerinden Kampanya süreçlerinizi yürütün, geri dönüş oranlarınızı raporlayın.

Sözleşme Yönetimi

Müşteri servis, bakım, SLA sözleşmelerinizi yönetin, tek bir sistem üzerinde saklayın. İlgili iş akışları ile onay mekanizmalarınızı ve yönlendirmelerinizi takip edin.

Satış Yönetimi

Tüm satış süreçlerinizi ve geçmişe yönelik verilerinizi tek bir sistem üzerinden yönetin. Satışın gerçekleştiği döneme kadar sarf ettiğiniz eforlarınızı ölçümleyin, raporlayın.

Talep Yönetimi

Müşteri memnuniyetinizin artması için gelen istek, öneri, şikayet taleplerinizi tek bir sistem üzerinde değerlendirin. Call Center entegrasyonları ile süreç verimliliğinizi arttırın, maliyetlerinizi azaltın.

Servis Yönetimi

Servis hizmetlerinizi tanımlayın, ilgili takımlarınızı ve ekipmanlarınızı oluşturun, görev atamalarını gerçekleştirin. Takımlarınızın verimliliğini anlık gözlemleyin ve tüm servis süreçlerinizi kontrol edin

Sipariş ve Sevkiyat Yönetimi

E-Ticaret, Front-Desk, ERP veya direkt CRM üzerinden üzerinden topladığınız siparişlerinizin yönetimi iş akışlarınıza göre özelleştirin. Sipariş sonrası sevkiyat yöntemlerinizi belirleyin ve aşamaları izleyin.

E-Ticaret B2B-B2C Entegrasyonları

E-Ticaret, Front-Desk, ERP veya direkt CRM üzerinden üzerinden topladığınız siparişlerinizin yönetimi iş akışlarınıza göre özelleştirin. Sipariş sonrası sevkiyat yöntemlerinizi belirleyin ve aşamaları izleyin.

ERP - Muhasebe Sistem Entegrasyonları

ERP - Muhasebe sistemleri ile entegasyon sağlanarak, müşteri özet finansal verilerinize CRM içerisinden erişin, satış süreçlerinizde değerlendirin. CRM üzerinden gerçekleşen satış işlemlerini ERP sisteminize aktarın.

Kiosk - Kasa Çevre Birim Entegrasyonları

CRM üzerinde tanımladığınız kampanyaların kasa veya kiosk sistemlerinize iletilmesini ve işletilmesini sağlayın. Kasada tanımlı ürün ve ürün gruplarınızı CRM içerisine alın, kampanya süreçleriniz içerisinde kullanın.

Sadakat Kart Yönetimi

Müşterilere özel kampanyanlar kurgulayın, Puan Kazanma-Harcama kartlarını CRM'de tutun. Davranışlarını gözlemleyin, değer segmentasyon verilerinizi, Churn analizlerinizi oluşturun.

Whatsapp Çözümü

Dünyadaki tüm Whatsapp kullanıcılarının mesaj yazma kolaylığında size ulaşmasını sağlamak.

Linkedin Çözümü

Linkedin Çözümü özetle, Linkedin ekranlarında dolaşırken hiç ekrandan çıkmadan tüm görünen bilgileri tek tıkla CRM sistemine aktarmayı sağlıyor.