Hizmetler

Kaliteli Güvenilir Etkin Hizmetler

Hizmetlerimiz

Danışmanlık Hizmetleri

Uzman CRM, herbiri kendi sektöründe deneyim sahibi uzman danışman kadrosu ile proje ve iş süreçlerinizin danışmanlığını yürütmektedir.

Farklı sektörlerde başarıyla tamamladığımız 30'u aşkın projede kazandığımız tecrübe ve uzman danışmanlarımızın bilgi birikimi ile iş süreçlerinize katma değer sağlayacak metodolojilerin geliştirilmesinde, projelerinizin verimliliğini ve etkinliğini arttıracak proje yönetim süreçlerinin belirlenmesi aşamalarında yanınızdayız.

Yazılım Hizmetleri

Uzman CRM, bünyesindeki uzman yazılım mühendisi ekibiyle, ihtiyaçlarınızı uçtan-uca karşılayan yazılım çözümleri geliştirmektedir.

Odak noktamızdaki Microsoft Dynamics CRM projeleri ile Microsoft Sharepoint Portal Projeleri, Custom Portal Projeleri, Web - Mobil Uygulamalar ve Kiosk - Kasa Sistemleri Uygulamalarını tümleşik sistemler olarak kurgulayıp, geliştirmekteyiz.

Veri Tekilleştirme

Uzman CRM, başarı ile gerçekleştirdiği sayısız veri tekilleştirme projesi ile milyonlarca müşteriye kadar müşteri verisini temizlemekte, zenginleştirmekte ve güncellemektedir.

Veri tekilleştirmenin 3 ana aşaması vardır.

  1. Veri Temizleme (Data Cleansing)
  2. Veri Tekilleştirme (Data Deduplication)
  3. Veri Zenginleştirme (Data Enrichment)

Hepsi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Eğitim Hizmetleri

Uzman CRM, alanında yetkin ve sertifikalı danışmanları ile kurumunuzun ihtiyaç duyduğu eğitimleri düzenlemektedir.

2012 ve 2013 yılında Microsoft Dynamics CRM MVP ödülüne layık görülen uzman danışmanlarımız ve yetkin ekibiyle, Dynamics CRM'in modüler yapısını (Account, Contact, Sales, PreSales, Marketting, Campaign, Service, Case..) tecrübülerimiz ve başarı hikayelerimizle birlikte eğitim hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Servis ve Bakım Hizmetleri

Uzman CRM, tamamladığı her başarılı proje sonrası Servis, Bakım ve İşletme hizmetlerini sunmaktadır.

Projelerin geliştirilmesiyle birlikte kurum içerisinde işletilmesi, yeni isterler ile geliştirilmesi ve performans-bakım çalışmalarının yürütülmesi önemli bir süreçtir. Uzman CRM olarak tamamladığımız her projenin arkasında ki destek grubumuz ile Servis - İşletme - Hizmetlerini vermekteyiz.

Dış Kaynak Hizmetleri

Uzman CRM Dış Kaynak (Outsourcing) hizmetleriyle;

  1. Microsoft .Net kaynak kiralama
  2. Microsoft Dynamics CRM kaynak kiralama
  3. CRM Süreç danışmanlığı
  4. Müşteri deneyimi danışmanlığı
  5. Analist ve Eğitmen kiralama

gibi birçok alanda kaynak sağlamaktadır. Kendi alanlarında sertifikalı profesyonel elemanlardan faydalanma ve maliyet avantajları sunmaktadır.