Kaliteli Güvenilir Etkin Hizmetler

Biz Kimiz?

Uzman CRM, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda sektörel çözümler üreten yenilikçi bir teknoloji firmasıdır.

Her biri kendi alanında uzman olan deneyimli ekibi ile projelerin sağlıklı yönetilmesi ve hedefe ulaştırılmasında önemli bir misyonu başarıyla yerine getirmektedir.

Hizmet başta olmak üzere, Perakende, Enerji, İnşaat, Eğitim, Havacılık, Turizm, Tekstil, Otomotiv gibi farklı sektörlerde edindiği deneyimiyle, kurumların iş ihtiyaçlarına en uygun kapsamlı çözümler sunmayı hedeflemektedir. İş hayatı boyunca, hizmet kalitesi ve bilgi birikimi ile tanınan ve aranılan olmayı hedeflemiştir.

Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini temel amaç olarak belirlemiş bir danışmanlık firması olarak, CRM Çözümleri, Portal Çözümleri, İş Zekası Çözümleri alanların da geliştirdiğimiz ve geliştireceğimiz her bir projede, değerlerimizden ödün vermeden hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Misyonumuz

Uzman CRM, tüm projeler içerisinde etkin, hızlı ve verimli çözümlerin geliştirilmesi misyonunu üstlenmektedir.

Sahip olduğumuz deneyimli kadro ile gelişen günümüz teknolojilerini her zaman projelerimiz içerisinde uygulamak, tecrübelerimiz ve entegre ettiğimiz yenilikçi iş modelleriyle, tüm müşterilerimize sürdürebilir fayda sağlayarak desteğimizi devam ettirmek.

Vizyonumuz

Uzman CRM olarak etkin çözümler için ileri teknolojilerin takibi ve uygulanması temel hedefimizdir.

Geliştirdiğimiz çözümler, sunduğumuz hizmetler ile ülkemize katma değer sağlayan projeler geliştirmek, CRM ve İş Çözümleri sektörü içerisinde, Türkiye ve Dünya'da saygın, istikrarlı, gelişen bir kurum olmak.